KÚZELNÍCKE PREDSTAVENIE

narodeninová oslava, školy a škôlky, obce a firmy

Produkcia pre deti, ktorá zaujme tých najmenších, aj školákov. Moderné kúzelnícke predstavenie, kde sa deti stávajú žiakmi, pomocníkmi a nakoniec aj samotnými kúzelníkmi. Priebeh produkcie je hravý, zábavný, ale aj náučný. Okrem pútavého prevedenia Tristan učí deti premiestňovať predmety, objavovať farby, hľadať nezbedného zajačika, no najmä to najdôležitejšie, učí ich pravidlá skutočného kúzelníctva. Predstavenie je interaktívne, keďže kúzelník Tristan potrebuje ku kúzleniu pomoc detí. Tie za svoju odvahu stať sa pomocníkom dostávajú odmenu vo forme balónikového zvieratka, podľa svojho výberu.

BALÓNOVÁ ZOO

sprievodný program na vaše podujatia

Psík, žirafka, labuťka, kvet, koník, hadík, medvedík, srdiečko, meč... To všetko dokáže kúzelník Tristan vytvoriť z množstva farebných balónikov. Program, ktorý poteší všetky deti na akomkoľvek podujatí, či je to rodinná oslava, firemná akcia, alebo predstavenia v škole. Keďže takéto balóniky deti nevidia denne, je vzácne sledovať ich radosť, keď sa práve to ich zvieratko, srdiečko, či meč vytvára. Z dievčat sa stávajú vzorné chovateľky medvedíkov a z chlapcov chrabrí rytieri. Doprajte svojim deťom radosť z originálneho zážitku. Táto produkcia môže prebiehať aj ako sprievodný program, kontinuálne s iným programom.

NARODENINOVÁ OSLAVA

kúzelnícke predstavenie a modelovanie balónov pre všetkých

Najkrajší deň pre dieťa. Deň, na ktorý sa teší po celý rok. Narodeniny. S očakávaním striehne, čo mu rodičia pripravia. A práve Vy máte možnosť darovať svojim deťom niečo nezvyčajné a originálne. Ozvláštnite narodeniny Vášho dieťaťa programom kúzelníka Tristana, z ktorého sa bude môcť tešiť spolu s kamarátmi. Základom produkcie Narodeninová oslava je kúzelnícke predstavenie a balónová show. Taktiež si môžete doobjednať aj výzdobu, héliové - lietajúce balóniky, či ďalšie produkcie z programu kúzelníka Tristana. Je len na Vás, aký výnimočný deň pre svoje deti vyskladáte.

MODEROVANIE

profesionálny sprievod vašich podujatí

Organizujete deň pre deti v materskej alebo základnej škole a nemá ho kto sprevádzať? Stavte na skúsenosti kúzelníka Tristana, ktorý Vašu akciu odmoderuje od začiatku až do konca. Spôsobom, aby ste sa aj pri rozprávaní cítili byť stredobodom veľkého predstavenia. Uvedie Váš deň tak, aby ste nepociťovali potrebu zasiahnuť a niečo pripomenúť. Môžete sa pokojne baviť s deťmi a ostatné prenechajte odborníkovi.