Materské a základné školy, letné tábory

"Volám sa Kúzelník Tristan a mám jeden veľký problém. Keď som po obrovskej búrke spadol do kúzelného klobúka, zabudol som v ňom všetky svoje čarovné schopnosti a od vtedy si neviem spomenúť ani na jedno jediné kúzlo. Čo je však zvláštne, pamätám si na všetky čarovné pravidlá. Môže sa zo mňa stať ešte niekedy skutočný kúzelník? 

Verím, že práve deti vo Vašej škôlke, či škole mi v tom pomôžu. Ak ma naučia všetky zaklínadlá a tajomstvá kúzelníckeho sveta, odmením ich za to balónikom, ktorý spoločne premeníme na neobyčajné zvieratká."


Tematické kúzelnícke predstavenia

Počas celého roka si môžete objednať jedinečné kúzelnícke predstavenia, vždy prispôsobené pre aktuálne obdobie. Veselý a farebný karneval, zábavný deň detí, alebo čarodejný a trochu strašidelný Halloween, či Vianočné predstavenie prevoňané škoricou a krásnou hudbou.

Špeciálne predstavenie s letnou tematikou navodí prázdninovú atmosféru a zabaví vaše deti pri oslavách ich najväčšieho sviatku.

dostupné od 1.5. do 31.7.

Pripravte sa na hrôzosmiešne zážitky a nečakané prekvapenia, ktoré vám vykúzlia úsmev na tvári. Čarodejnícke predstavenie o hľadaní zakliateho pokladu.

dostupné od 1.10. do 30.11.

Interaktívne predstavenie plné farieb a radosti spojené s modelovaním balónových zvieratiek pre všetky deti.

dostupné od 10.1. do 31.3.

Spoločne si pomocou zaklínadla upečieme medovník, vyzdobíme stromček, či ulovíme vianočného kapra. Budeme musieť nájsť Mikuláša a napísať list Ježiškovi.

dostupné od 1.12. do 20.12.


NEKONEČNÁ ZÁBAVA S TRISTANOM

Pripravujete väčšie podujatie? Vyberte si jeden z nasledujúcich balíkov programu.


Pozrite si kalendár dostupných termínov 2024/2025


Overte dostupnosť a cenu predstavenia

Vyplňte všetky potrebné údaje a čoskoro vás budem kontaktovať.