Príde KÚZELNÍK!

15.01.2024

Dohodli sme spoločný termín vystúpenia? Blíži sa ten deň "Dé"? Určite máte množstvo otázok, ktoré by ste potrebovali zodpovedať, aby vaša príprava na oslavu prebiehala bezproblémovo a najmä bez starostí. Prinášam vám odpovede na vaše najčastejšie otázky.

1. Náš byt je príliš malý, aby sme tu mali kúzelníka...

Toto tvrdenie je dôležité vyvrátiť hneď na začiatku. Keď v ňom bývate, zmestí sa do neho na hodinku aj ďalší "kúzelník" (175cm, 75kg :D ) 

2. Môže byť predstavenie vonku?

Áno! Moje predstavenie môžeme zrealizovať takmer v každom priestore. Predstavenia, ktoré robím vonku majú často nenahraditeľnú pohodovú a uvoľnenú atmosféru. 

3. Čo máme pripraviť? Čo budete od nás potrebovať? 

Pripravte si dobrú náladu a pre mňa pohár vody. Všetko ostané si prinesiem so sebou. 

(Áno aj stolík) :)

4. Moje dieťa je bojazlivé. Si "strašidelný" kúzelník?

Aj takúto otázku dostávam často. Som herec a na kúzelníka sa iba hrám. Jedine deti ma môžu naučiť nejaké skutočné kúzla :). Farebné rekvizity, žlté topánky a naťahovacie traky zaženú strach každého dieťaťa. Nenásilný a uvoľnený priebeh predstavenia napomáha k tomu, že po pár minútach mi bude priamo počas predstavenia pomáhať aj ten, čo pri mojom príchode ronil slzy :). 

5. Zvládnete aj "tie naše deti"? 

Každé dieťa je rovnako ako každý divák výnimočné a unikátne. Mám za sebou množstvo predstavení a verte mi, každé bolo iné. Boli deti rozbláznené, unavené, neposedné, hlučné, tiché, či znudené, ale mojim cieľom je, aby malo každé dieťa na konci predstavenia radosť a dobrú náladu.

6. Môžu sa "dospeláci" pozerať na predstavenie?

Samozrejme. Predstavenie je primárne určené deťom od troch do dvanásť rokov, ale aj dospelí diváci nám vedia v programe pomôcť. Svoje deti dôkladne poznáte. Viete odhadnúť, či si predstavenie užijú ak tam budú iba so svojimi rovesníkmi, alebo na celú "akciu" budete dohliadať aj vy. 

Čo keď naše dieťa ochorie a musíme oslavu zrušiť?

Treba uvariť teplý čajík a "vhupnúť" pod paplón. A ešte... zavolať mi, aby som si urobil voľno :). Neplatí sa žiadna záloha, ani "pokuta". Pokúsime sa nájsť nový spoločný termín a keď sa nám to nepodarí, nič sa neudeje. Dôležitá je komunikácia a tak si spravidla v deň oslavy sám overujem, či všetko platí tak, ako sme sa dohodli. Ak ochoriem ja, budem vás kontaktovať.

MÁTE ĎALŠIE, ALEBO INÉ OTÁZKY? KONTAKTUJTE MA!

CHCETE OVERIŤ DOSTUPNUSŤ VÁŠHO TERMÍNU?